Neler Yapıyoruz..?


Eğitim Veriyoruz..


Dernek olarak bilinçli, başarılı, teknik bilgi ağırlıklı "Salep Orkidesi Yetiştiriciliği" için konusunda uzman ve akademik yeterliliği olan eğitmen kadrosu ile tüm Türkiye genelinde eğitimler vermektedir. Ayrıca son zamanlarda dünyada yaşanan ve ülkemizde de ciddi sorunlar yaşatan Covid-19 pandemi sorunu yüzünden teknolojik alt yapısını kullanarak İstanbul Gelişim Üniversitesi ile işbirliği yaparak üniversite onaylı sertifikalı canlı uzaktan eğitim hizmetlerini de başlatmıştır.

Eğitimlerimize Dernek bünyesinde faaliyette bulunan "www.salepakademisi.com" web sitemizden başvuru yapabilirsiniz..Salep Orkidesi Yumrusu ve Fidesi Temin Ediyoruz..

Derneğimiz Yasal olarak Salep Orkidesi üretimi ve yetiştiriciliği yapmak isteyen tüm girişimciler için Tarım ve Orman Bakanlığından almış olduğu yetkili üretici belgesi ile Şubat - Haziran dönemi ruhsatlı ve tescilli Salep Orkidesi Yumrusu ve Kasım - Ocak döneminde ise ruhsatlı ve tescilli Salep Orkidesi Fidesi temin etmektedir.


Kültürel Üretimi Destekliyoruz..

Derneğimiz Yasal olarak Salep Orkidesi üretimi ve yetiştiriciliği yapmak isteyen tüm girişimcilere uzman teknik kadrosuyla eğitim ve danışmanlık hizmetleriyle rehberlik yapmaktadır.

Herkese yardım edemeyiz,,
ama herkes birine yardım edebilir..